Pliidikubud

Valmistame pliidikubusid spetsiaalselt puupliitide tarbeks, enamasti ei sobi kauplustes müüdav standardtoodang oma mõõtudelt ja omadustelt puupliitidele, kuna kõrgem temperatuur muudab need üsna kiiresti kasutuskõlbmatuks.
Pliidi kohale paigaldatud kubu aitab toast eemal hoida ebameeldiva toiduvalmistamise lõhna ning tekkiva suitsu ja aurud. Monteerime kubusse ka rasvafiltrid, mille abil saab kokku koguda suurema osa lenduvatest rasvajääkidest.
Meie toodetud kubud on ilma ventilaatorita, kuid neid saab ühendada olemasoleva ventilatsioonisüsteemiga või kasutada spetsiaalselt kubu tarbeks paigaldatud ventilaatorit.

Pliidikubude standardvärviks on mattmust, samuti saame valmistada roostevabast terasest kubusid või värvida neid kliendile sobivas toonis.

Kubude mõõdud:

930x585x430 mm
1250x600x300 mm

Pliidikubusid valmistame ka eritellimusel. Sel juhul on võimalik valida täpselt sobivas mõõdus ja vajaliku kujuga kubu, mille valmistame roostevabast terasest.

Meie kubud on müügil Espaki kauplustes Tallinnas, Pärnus, Viljandis ja Kuressaares, Decora kauplustes Võrus ja Tartus. Kodukolle Rakvere ja Tallinna kauplustes.

Espak AS
Te. 6512363
ahjud@espak.ee