Roostevabad detailid veesõidukitele

Roostevabast terasest detailidel on veesõidukite juures suur praktiline väärtus, kuid samaväärselt hinnatakse selles valdkonnas ka visuaalselt nauditavaid lahendusi. Oleme oma töös harjunud valmistama eritellimusel tooteid, millel paneme erilist rõhku just vastupidavusele ja kõrgel tasemel viimistlusele. Täpsete jooniste olemasolul võtame tootmisel aluseks joonised, kuid enamasti tähendab meie töö seda, et veesõiduk tuuakse meie tootmistsehhi ning võtame mõõdud kohapeal, antud võimaluse puudumisel oleme ka ise valmis veesõiduki juurde minema ning vähemalt osaliselt teostama tööd kohapeal. Põhiliselt kasutame materjalina roostevaba terast Aisi 304 ja Aisi 316.

Peamiselt oleme veesõidukitele valmistanud järgmisi detaile:

– Erimõõdulised roostevabast terasest kütuse-, vee- ja reoveemahutid. Materjalina kasutame Aisi 304, paksusega 1,5-4 mm. Kõik paagid läbivad enna paigaldamist ka survekontrolli.

Reelingud, levinud läbimõõduks on 25-35 mm.

Wakekaar (suusakaar), mis laiendab paadi kasutusvõimalusi märkimisväärselt just erinevate veespordiharrastuste osas. Samuti saab kaare külge kinnitada lisatuled.

Ujumisplatvormid kaatrite ahtrisse, mis muudavad ujuma minekut mugavamaks, kaitstes ujujat mootoritiivikute eest. Platvorm annab samuti rohkem ruumi ja mugavust kala püüdmiseks või päevitamiseks.

– Roostevabast terasest ukse- ja aknaraamid annavad veesõidukile elegantse välimuse ning on ühtlasi vastupidavad ja praktilised. Ustele oleme arendanud spetsiaalsed mugavad ja tõhusad tihendi- ning lukustussüsteemid.

Pollarid paadiotste kinnitamiseks.

Veel roostevabast terasest tooteid:

– Lükanduksed
– Mootori õhutusrestid
– Lipuvardad
– Ahtriväravad
– Nööripesad
– Lauaplaadi tugijalad
– Juhi jalatoed
– Pliidi küljeraud
– Lauaraamid
– Targakaared
– Topsihoidjad
– Teki äravoolutrapid
– Katusereelingud
– Dušikabiinid ja äravoolutrapid
– Kajuti käepidemed
– Aknaliistud
– Trepi ääreliistud
– Raamaturiiuli torud
– Katuse tugipostid
– Maabumisredelid
– Kiilulatid

Küsi pakkumist